maszyny-rolnicze24.eu blog o maszynach rolniczychUnikalne maszyny i osprzęt. Nie możesz tego przegapić{Patreon https://www.patreon.com/techboxvideo Co do wynalazku podoba Ci się najbardziej? Piszcie w komentarzach. Tam, gdzie człowiek nie może wykonać pracy gołymi rękami, zadania przejmują potężne maszyny - prawdziwi giganci produktywności w swojej dziedzinie. Zapoznaj się z zestawienie . Zainteresowanie, oceny: 740169, czas trwania 8m 49s, ocena 812, reakcje 20.
- nice work, greetings from Indonesia Chanel 👍
- w Polsce jeszcze długo nic to koszta a przydał by się
- Nossa muito bom só máquinas incríveis
- widać że postęp poszedł bardzo do przody takie maszyny to sukces nie lada no super
- Oczywiście że mogę to przegapić
- Kolega kupił od was forwarder i caly czas sie psuje.
- Geax XD,XD
- 4:50 Silnik z taką pojemnością co u kilku czołgów :>
- lubie te programy, ale tlumaczenie jest wybitnie do d... google translator tlumaczy katalogi reklamowe. pelno bledow merytorycznych.
- W tej kosiarce ba końcu to chyba też jakis błąd, jest powiedziane 258cm średnicy..... a idzie znaleźć ta maszynę gdzies na polskim rynku lub europejskim pasowała by mi taka
- Awesome 😁
- Tak, patreon na końcu nawet nie umie się wyslowic
- Te filmiki są robione na zasadzie: strony producentów i tam filmiki- prezentacje maszyn. Podbierają to -automatyczny tłumacz strony + automatyczny lektor (pewnie w różnych językach, między innymi po polsku i wrzucanie na ileś kanałów). Stąd taki bełkot... 😴🤣 przecież to nie ma sensu, co ten lektor tu mówi i jakich określeń używa, albo mało istotne parametry maszyn do setnych miejsc po przecinku 🤯🥴 - po prostu lektor automat i nikt nawet tego nie sprawdza. Tak wygląda "sztuczna inteligencja" w praktyce 😬🤐
- Z tą maszyną do wiercenia pali jest coś pomieszane, 39 litrowy silnik w minikoparce i 12 metrowy ramię do podnoszenia głowicy wierzącej?
- Filmiki robisz spoko ale wszystkie maszyny mamy od paru lat